Mobilya

Kasımoğullar Mobilya 12 yıllık tecrübe ve birikimi ile konfor alanlarınızda size en iyi ürünleri ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda  alanında Türkiye’nin en büyük firmalarının Erzurum bayiliğini yapmaktadır.

ENZA HOME

Zengin malzeme kombinlerini modern çizgilerle buluşturan GIORNO YEMEK ODASI, dekorasyonda yeni nesil bir estetik anlayışını temsil ediyor. Ahşabın sıcak ve güçlü etkisini şık metal tasarım detayları ile dengelerken, mermer görünümlü yüzey uygulamalarıyla mekanlara rafine bir dokunuş katıyor. Sabit ve açılır olmak üzere iki farklı masa alternatifi ve konsol çekmecesinde yer alan kaşıklık bölmesiyle yüksek fonksiyonelliğiyle öne çıkarken, modern kulp ve ayak tasarımlarıyla zarif detaylar yaratıyor. Çağdaş zarafetiyle öne çıkan GIORNO YEMEK ODASI, doğal ceviz rengin zamansız duruşuyla güçlenen modern mekanlara imza atıyor.

YATAŞ BEDDING

Yataş’a özel DHT yay sistemi ile uzun yıllar ilk günkü formunu koruyan Aqua Nova yatak, bel ve basen bölgesine özel estek veren UltraWaist teknolojisi ile vücudunuzu sarar.

Yataş’a özel DHT yay sistemi ile uzun yıllar ilk günkü formunu koruyan Aqua Nova yatak, bel ve basen bölgesine özel estek veren UltraWaist teknolojisi ile vücudunuzu sarar. İki farklı sertliğe sahip, çift taraflı kullanılabilir akıllı uyku pedi ile ekstra konfor sağlar.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.