Kalite Politikamız

“Kasımoğulları Group “ yıllarin tecrübesi ve güvenin buluştuğu nokta… Kalkınma yapı taslarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılarından başlayarak daimi en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstri de öncü bir rol üstlenen Kasımoğulları Group gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bu güne her zaman “zirve”yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımayan temel ölçü olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verir gelişmede, başarıda, rekabette ve hizmette “zirve” ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.
Kasımoğullar Group, Mobilya ve Reklam sektörlerinin her birinde kendisine hedef olarak, ilkelerine bağlı kalmayı ve yaptığı islerde kaliteyi prensip edinmiştir. 1987 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde • Çağdaş bakış açışıyla yaklaşır. • Tüm süreçlerde emek verenin projenin özüyle bütünleştiği • Mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.
Mobilya ve Reklam Sektörlerinin farklı alanlarında üstün uzmanlık anlayışı ve köklü deneyimle hizmet verirken kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.
Müşteri odaklı çalışan firmamızın ana hedefi en iyiyi yakalamak ve beklentileri en yüksek seviyede cevap verebilmektir.
Daima anlık işlerden ziyade istikrarlı ve verimli çalışmak firma prensibimizdir.
Kalitede , hizmette en iyi olmak ve bu imajı korumak hedeflerimidendir.
Sürekli gelişmek için yeni kaynaklar sağlamak ilkelerimizdendir.
Dürüstlük ve iş ahlakı ana ilkemizdir. Çalıştığımız tüm firmalarla iyi niyet , adilce ve anlayışlı , yasalara ve ahlak kurallarına daima uymamız ana ilkelerimizdendir.
Gelişim, iletişim ve yaratıcılığın en önemli değerlerden olduğu günümüzde Kasımoğulları group olarak hedefimiz farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır. Bu vizyonumuzu her iş dalımıza yansıtmaktayız.
Kasımoğulları group bir Anadolu firması olup zamanla tüm Türkiye’ ye hitap etmiştir.
Kasımoğulları group olarak kurumsal birikimimizle globalleşen Türkiye de hızla değişen beklentilere cevap verebilmek adına kendi stratejimizi oluşturduk ve bugun Kasımoğulları ismini zirveye taşıdık.